Další oblast na kterou se naše firma specializuje je vytápění.
Vzhledem k tomu, že je každý dům specifický, jsme schopní Vám vytvořit nabídku přímo na míru.

Vytápění

Vytápění je činnost, která má za úkol udržovat vnitřní teplotu (bytu, domu, pokoje) na úrovni tepelné pohody. Tato činnost bezprostředně souvisí s existencí člověka a snahou zlepšovat své životní podmínky, mezi které patří i potlačování nepříznivých klimatických podmínek.

Vytápění rodinného domu patří mezi významné položky rodinných rozpočtů. Správnou volbou zdroje tepla lze ušetřit na provozních a servisních nákladech v dalších obdobích. Nabízíme kompletní montáž, oživení regulací, uvedení do provozu, záruční a pozáruční servis. Montáž nabízíme po celé Moravě. Samozřejmostí je vyřízení aktuálních státních dotací na výměnu zdroje tepla.

 Kotle na pelety

Kotle na pelety, biomasu nabízíme od renomovaných firem - OPOP, Kovarson a Benekov.

Kvalitnější peletové kotle mají nejen lepší poměr výkonu a množství paliva, ale i výrazně jednodušší obsluhu. Například u samozážehových kusů vybavených automatickým dávkovačem stačí nastavit termostat a kotel sám přikládá podle potřeby. V takovém případě je zapotřebí jej jen čistit od sazí a popele, což u dobrého kotle a kvalitních pelet stačí jednou za dva týdny.

 Krbové výměníky

Systémy pro podlahové vytápění nabízíme od renomovaných firem - Aquador, Hoxter, Bef Home, Prity

V kvalitní krbové vložce se spaluje dřevo v primárním okruhu, přehořelé zbytky se pak ještě spalují znovu technologií sekundárního spalování. Krbová vložka je konstruována tak, že její druhý plášť funguje jako výměník.

 Podlahové topení

Systémy pro podlahové vytápění nabízíme od renomovaných firem - Termosystém (firma Ypsilon Plus), Concept (Velkoobchod Ptáček), Giacomini.

Mezi hlavní výhody teplovodního podlahového systému patří vynikající rozložení teploty vzduchu v interiéru. U většiny otopných systému jsou teplotní rozdíly mezi podlahou a stropem mnohem výraznější a jedině podlahové vytápění zaručí takzvanou teplotní pohodu. V současnosti není znám systém, který by místnost vytápěl rovnoměrněji.

 Plynové kotle

Plynové kotle nabízíme od renomovaných firem - De Dietrich, Protherm, Wolf.

Rozdíl mezi klasickým a kondenzačním kotlem? Hlavní rozdíl je ve vyšší účinnosti kondenzačního plynového kotle a to až o 11%. Díky speciálnímu výměníku, který v kondenzačních kotlích dokáže zpracovat horké spaliny, které jinak u klasických kotlů unikají do atmosféry bez užitku.

 Elektrokotle

Elektrokotle nabízíme od firmy Protherm.

Závěsný elektrokotel pro vytápění s možností propojení s externím zásobníkem teplé vody.

      KONTAKT   

Miloš Machů
technik, jednatel
+420 777 225 516
Miloš Machů ml.
dotace, jednatel
+420 777 775 574
Veronika Machů
fakturace
+420 777 115 516
e-mail: info@msolartop.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí: 8:00 - 16:00
Úterý: 8:00 - 16:00
Středa: 8:00 - 16:00
Čtvrtek: 8:00 - 16:00
Pátek: 8:00 - 16:00
Sobota: dle domluvy
Neděle: dle domluvy

Odeslat Poptávku