Společnost NEOTA CZ s.r.o. vznikla v roce 2007 jako pokračovatel firmy NEOTA založené roku 1992. Zabývá se komplexně vytápěním pro rodinné domy a to především pomocí obnovitelných zdrojů, jako je větrná či solární energie. Od roku 2007 soustředila svůj zájem na výrobu a vývoj invertorových tepelných čerpadel NeoRé, která nyní představují její stěžejní produkt.

Kompaktní tepelná čerpadla vzduch-voda NeoRé se díky japonským jednotkám Fujitsu vyznačují vynikajícími technickými parametry, vysokou účinností a širokým rozsahem provozních venkovních teplot, umožňující celoroční používání s velmi tichým provozem jak vnitřní, tak venkovní jednotky.

Zařízení nesoucí označení NeoRé jsou navržena s ohledem na jednoduchou instalaci a tím snižují celkovou investici na pořízení tepelného čerpadla. Neustálý pokrok v odvětví tepelných technologií a zdokonalování našich stávajících produktů nebrzdí investice do vývoje nových řad tepelných čerpadel, do kterých se snažíme promítnout požadavky a nároky koncových zákazníků.

Specializujeme se převážně na český trh, pro který ročně vyrobíme přes 200 kusů tepelných čerpadel. Aktuálně máme i několikaleté zastoupení ve Slovenské republice, kde odbyt našich čerpadel každoročně vzrůstá. Dalšími pro nás zajímavými trhy jsou např. Rakousko, Ukrajina či Irsko, kam se chystáme v budoucnu expandovat.

Odeslat Poptávku