BoxAir

Tepelné čerpadlo BoxAir je velmi účinný, ekonomický zdroj vytápění a teplé vody pro rodinné domy, chaty nebo chalupy, s tepelnou ztrátou od cca 6 kW výše. Díky své ceně je také vhodným zdrojem vytápění pro nízkoenergetické domy.
více zde

BoxAir Inverter

BoxAir Inverter je vybaven navíc DC ventilátorem s regulací otáček a elektronickým vstřikováním chladiva, díky čemuž pracuje zařízení o dalších až 10% efektivněji než běžné tepelné čerpadlo. Současně vyniká tišším provozem a nižší tvorbou námrazy.
více zde

EasyMaster

Jedná se o osvědčenou split (dělenou) konstrukci tepelného čerpadla. Venkovní jednotka, tvořená ultratichým ventilátorem a výparníkem, je umístěna vně objektu – rodinného domku (na stěně, na střeše, na zahradě, …).
více zde

EasyMaster IndoorSplit

Dělená konstrukce jednotky umožňuje snadnou manipulaci a velkou flexibilitu prostorového uspo- řádánístrojovny. Na rozdíl od konkurenčních mono-bloků má EasyMaster Indoor InSplit podstatně menší nároky na prostor strojovny a mnohem lépe se přizpůsobí její dispozici.
více zde

AirMaster

Je vhodné pro dům do tepelné ztráty až cca 34 kW, s požadavky na velmi tichý chod vnější jednotky, komfortní vytápění nebo chlazení a ohřev TUV.
více zde

Trend

Jednotky ASW Indoor Compact jsou konstruované pro instalaci do technické místnosti a zapojení na přívodní a výfukový vzduchovod. Tepelné čerpadlo Trend ASW Outdoor je efektivní a účinný zdroj určený pro vytápění (chlazení) a celoroční ohřev teplé vody.
více zde

Odeslat Poptávku