Děkujeme, že jste zavítali na stránky naší společnosti M-SOLAR.TOP, s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí profesionální odbornou instalaci solárních systémů, solárního vytápění, rozvodů vody a sanity, topných systémů, podlahového vytápění, tepelných čerpadel, krbových kamen, kotlů na pelety a prodej slunečních kolektorů a komponentů.
Jsme tu pro Vás naše zákazníky a obchodní partnery s komplexní nabídkou a službami, tak abychom splnili Vaše nejnáročnější požadavky.
Pro každou instalaci solárních systémů využíváme nejmodernější techniku zapojenou do moderních technologií současných domů nebo bytových jednotek. Zajišťujeme i veškerou dokumentaci pro poskytnutí dotací z programu Nová zelená úsporám na klíč u každé instalované zakázky naší společností.
Od 14.5.2009 jsme se stali registrovaným odborným dodavatelem programu Zelená úsporám vyhlášeného Státním fondem životního prostředí ČR, v tomhle programu jsme měli 100% úspěšnost u poskytnutí dotací, podáno přes 200 žádostí.
Od 1.8.2013 jsme se stali registrovaným odborným dodavatelem programu Nová zelená úsporám vyhlášeného Státním fondem životního prostředí ČR, v tomhle programu máme podáno zatím 117 žádostí se zatím 100% úspěšností (k datu 28.5.2015)

Každý instalovaný solární systém, topný systém, tepelná čerpadla, kamna na pelety, využívá technologii přizpůsobenou Vašemu domu a Vaším požadavkům. V rubrice reference můžete najít podobný dům tomu Vašemu.

Za společnost M-SOLAR.TOP, s.r.o. p. Machů Miloš - jednatel s.r.o.

 


Desatero chytrého investora

1) Neporovnávej pouze cenu. Investuješ do budoucích úspor a proto zvažuj, jaká je přidaná hodnota ve vyšší ceně solárního systému. Vyhni se podezřele levným nabídkám.

2) Pozorně se dívej na položkový výpis nabízených komponent. Může jít pouze o sestavu základních komponent, které na správné fungování solárního systému nestačí.

3) Instalace solárního systému je na každém objektu jiná. Je důležité, aby firma pro správné nacenění místo instalace navštívila. Jedině tak lze nabídnout složení potřebných komponent.

4) Vyplatí se komponenty renomovaných výrobců, u kterých je zajištěna dlouhá životnost a bezproblémový servis. Položky v nabídce bez bližšího označení jsou podezřelé.

5) Kvalitní kolektory zajistí rychlou návratnost tvé investice. Vyžádej si certifikáty a protokoly z měření výkonu (např. Solar Keymark). Každý kolektor je musí mít.

6) Nevěř uváděné vysoké úspoře. Tu lze dosáhnout pouze neekonomicky navrženým a tedy drahým systémem. S nabídkou žádej výpočet reálné úspory.

7) Vybírej firmu, která má se solárními systémy zkušenosti. Prohledej její internetové stránky, hledej reference, dobu působení v oboru, počet realizací.

8) Ověř si, zda-li má firma oprávnění k montáži kolektorů a tím zaručuje správnost montáže a splnění záručních podmínek.

9) Ptej se na poskytované záruky na komponenty, záruky na práci a záruky na samotné kolektory.

10) Buď pozorný a dobře zvažuj investici tvých peněz do solárního systému, který ti má peníze dále šetřit.

Odeslat Poptávku