Jednou z hlavních oblastí na které se naše firma specializuje jsou solární systémy.
Již mnoho let sbíráme zkušenosti, které nám umožňují poskytovat vysoce kvalitní služby
po celé Moravě.

Solární systémy

Solární systémy jsou sestavy komponentů, které jsou navrženy, tak aby bylo zajištěno optimální zužitkování slunečního záření, a to celoročně. Solární systémy umožňují výrazně snížit náklady na ohřev TUV a vytápění.

Nejjednodušším způsobem, jak využít slunečního záření pro výrobu energie, je postavit do cesty slunečních paprsků plochý solární kolektor. Na absorpční ploše kolektoru se přemění sluneční záření v teplo, které je odvedeno pomocí čerpadla k dalšímu využití (ohřev TUV, přitápění i ohřev vody v bazénu).

K solárním systémům nabízíme kompletní montáž, oživení solárních regulací, uvedení do provozu, záruční a pozáruční servis. Montáž solárních systémů nabízíme po celé Moravě. Samozřejmostí je vyřízení aktuálních státních dotací na solární systémy.

 TOPLINE

Solární panely od společnosti Propuls Solar, s.r.o. a jejich solární panel SUNTIME.

SUNTIME je český plochý solární kolektor nové generace využívající nejmodernější materiály, které zaručují dlouhou životnost a vysoký energetický zisk. Je určen pro solární systémy s přirozeným nebo nuceným oběhem teplonosného média s celoročním provozem. Jedná se o nejpreferovanější řešení našich zákazníků.

 

 

 

Solární záření v ČR:

Na obrázku jsou zobrazeny roční hodnoty dopadajícího slunečního záření na území ČR, které je vyšší než ve většině západoevropských a severoevropských zemích. 

Díky konstrukci a kvalitním materiálům dokáží námi nabízené solární kolektory využít tohoto záření maximálně.

      KONTAKT   

Miloš Machů
technik, jednatel
+420 777 225 516
Miloš Machů ml.
dotace, jednatel
+420 777 775 574
Veronika Machů
fakturace
+420 777 115 516
e-mail: info@msolartop.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí: 8:00 - 16:00
Úterý: 8:00 - 16:00
Středa: 8:00 - 16:00
Čtvrtek: 8:00 - 16:00
Pátek: 8:00 - 16:00
Sobota: dle domluvy
Neděle: dle domluvy

Odeslat Poptávku