O společnosti Alpha-InnoTec

Důsledná inovační politika, stálý další technický vývoj a správný cit pro trh vedly k tomu, že se dnes počítá střední podnik Alpha-InnoTec GmbH v celé Evropě k podnikům dominujícím na trhu tepelných čerpadel. Ve Švýcarsku, „zemi tepelných čerpadel“, je Alpha-InnoTec firmou s vedoucím postavením.

Výrobní místo a hlavní sídlo firmy se nachází v bavorském Kasendorfu. Obchodní vedení se jasně hlásí k sídlu firmy v severním Bavorsku, neboť zná jeho přednosti a oceňuje kvalifikaci, spolehlivost a pohotovost svých spolupracovníků. Na ploše větší 18.600 čtverečních metrů předává více než 380 odborných pracovníků svoji pracovní kompetenci ve prospěch zákazníka.

Alpha-InnoTec se prezentuje ve své nabídce velmi širokým sortimentem. To znamená, že jsou nabízeny odpovídající přístroje a systémy jak pro novostavby, tak i pro modernizaci. Nejnovější vývoj vychází z toho, aby nabídl zákazníkům tepelná čerpadla, která jsou téměř hotová na klíč a v nichž jsou již integrovány všechny hydraulické komponenty.

Odeslat Poptávku