Kompaktní čerpadlo za skvělou cenu

Kompaktní provedení, díky atraktivní ceně ideální pro nízkoenergetické, zateplené domy a novostavby. Držitel Grand Prix ForArch 2007 a Čestného uznání Aqua Therm 2007. Klade minimální prostorové nároky na strojovnu uvnitř rodinného domku.

Tepelné čerpadlo BoxAir je velmi účinný, ekonomický zdroj vytápění a teplé vody pro rodinné domy, chaty nebo chalupy, s tepelnou ztrátou od cca 6 kW výše. Díky své ceně je také vhodným zdrojem vytápění pro nízkoenergetické domy.

Jednodílná konstrukce z nerezových materiálů vám umožňuje umístit celou technologii zcela mimo dům, takže nezabere žádné místo uvnitř. Díky nízkohlučným ventilátorům a scroll kompresorům lze instalovat tepelné čerpadlo i v hustší zástavbě, aniž by obtěžovalo sousedy. Nově je celá výkonová řada osazena DC ventilátory s elektronickou regulací otáček.

Tepelné čerpadlo BoxAir se napojuje pomocí izolovaných trubek přímo do otopného systému (plněného nemrznoucí směsí) nebo se zapojí do akumulační nádoby (zapojení, které umožňuje ohřev TUV), takže je jeho instalace velmi jednoduchá a levná.

Nízká pořizovací cena celé instalace zaručuje krátkou dobu návratnosti investice i u domů s menší tepelnou ztrátou.

Prověřené kvalitní díly umožňují poskytnout standardně na tepelné čerpadlo BoxAir záruční dobu 36 měsíců, s možností rozšíření až na 7 let.

Model Výkon (A7W35) Výkon (A2W35)
BoxAir-22Z-2013 8.2 kW 6.1 kW
BoxAir-26Z-2013 10.6 kW 7.9 kW
BoxAir-30Z-2013 12.2 kW 9.1 kW
BoxAir-37Z-2013 15.4 kW 11.5 kW
BoxAir-45Z-2013 18.2 kW 13.7 kW

Technické listy

Standardní výbava BoxAir

  • grafický prostorový terminál pAD s kompenzací teploty ekvitermní křivky
  • nízkohlučné ventilátory DC s regulací otáček
  • ekvitermní systém MaR Carel
  • vestavěný elektrokotel a oběhové čerpadlo
  • elektronicky řízený expanzní ventil
Odeslat Poptávku