Kompaktní čerpadlo za skvělou cenu

Nové kompaktní tepelné čerpadlo vzduch-voda s plynulou regulací topného výkonu pomocí frekvenčního měniče. Kompresor Inverter snižuje spotřebu energie až o 30 %. Toto tepelné čerpadlo získalo hlavní cenu Grand Prix For Arch 2009 a Zlatou medaili za nejlepší exponát Aqua Therm 2009.

Oproti standardnímu zařízení přináší inverterová technologie řadu výhod. Výkon kompresoru se automaticky přizpůsobuje aktuální tepelné potřebě objektu. Snižuje se četnost startů a vypnutí kompresoru, které mají značný vliv na spotřebu elektrické energie a na životnost zařízení. Ve většině případů odpadá nutnost pořízení akumulační nádoby, případně se její velikost výrazně redukuje, což šetří prostor v kotelně i náklady na instalaci. Požadovaná teplota v klimatizované místnosti je udržována přesněji a stabilněji.

BoxAir Inverter je vybaven navíc DC ventilátorem s regulací otáček a elektronickým vstřikováním chladiva, díky čemuž pracuje zařízení o dalších až 10% efektivněji než běžné tepelné čerpadlo. Současně vyniká tišším provozem a nižší tvorbou námrazy.

Záruka až sedm let a možnost diagnostiky přes internet jsou samozřejmostí. BoxAir-30I-2010 je vhodný pro objekty s tepelnou ztrátou od 8 do 14 kW.

Model Výkon (A7W35) Výkon (A2W35)
BoxAir-30I-2013 5-13 kW 3.6 kW
BoxAir-22I-2013 3-8 kW 6.25 kW
BoxAir-45I-2013 8-22 kW 10.6 kW

Technické listy

Standardní výbava BoxAir Inverter

  • Prostorový přístroj pAD
  • Nízkohlučné ventilátory DC s regulací otáček
  • Ekvitermní systém MaR Carel
  • Regulace topení + TUV
  • Vestavěný elektrokotel a oběhové čerpadlo
  • Elektronicky řízený expanzní ventil
Odeslat Poptávku