BLACK STAR KOMFORT

Ekologické kotle na pelety řady BLACK STAR KOMFORT s automatickým čištěním výměníku jsou určeny pro spalování dřevních pelet o průměru 6 – 8 mm. Automatický a ekologický provoz kotlů BLACK STAR KOMFORT spolu s minimálními nároky na obsluhu řadí kotle BLACK STAR KOMFORT mezi nejlepší peletkové kotle na trhu. Výkonová řada 2 – 16 kW uspokojí požadavky na vytápění menších objektů. Kotle řady BLACK STAR KOMFORT dosahují účinnosti až 94 % a mezi jejich přednosti patří malé rozměry a nízká hmotnost.

WOODY

Ekologické kotle na pelety řady WOODY jsou určeny pro spalování dřevních pelet o průměru 6 – 8 mm. Automatický a ekologický provoz kotlů WOODY spolu s minimálními nároky na obsluhu řadí kotle WOODY mezi nejlepší peletkové kotle na trhu. Výkonová řada 4 – 80 kW uspokojí požadavky na vytápění menších i velkých objektů. Kotle řady WOODY dosahují účinnosti až 94% a vyznačují se robustní konstrukcí s tloušťkou stěn 6 mm.

BLACK STAR

Ekologické kotle na pelety řady BLACK STAR jsou určeny pro spalování dřevních pelet o průměru 6 – 8 mm. Automatický a ekologický provoz kotlů BLACK STAR spolu s minimálními nároky na obsluhu řadí kotle BLACK STAR mezi nejlepší peletkové kotle na trhu. Výkonová řada 2 – 40 kW uspokojí požadavky na vytápění menších i středních objektů. Kotle řady BLACK STAR dosahují účinnosti až 93 % a mezi jejich přednosti patří malé rozměry a nízká hmotnost.

BLACK STAR KOMPAKT

Ekologické kotle na pelety řady BLACK STAR KOMPAKT jsou určeny pro spalování dřevních pelet o průměru 6 – 8 mm. Automatický a ekologický provoz kotlů BLACK STAR KOMPAKT spolu s minimálními nároky na obsluhu řadí kotle BLACK STAR KOMPAKT mezi nejlepší peletkové kotle na trhu. Výkonová řada 2 – 40 kW uspokojí požadavky na vytápění menších i středních objektů. Kotle řady BLACK STAR KOMPAKT dosahují účinnosti až 93 % a mezi jejich přednosti patří malé rozměry a nízká hmotnost.

Odeslat Poptávku