Automatické litinové kotle TIGER 20 – 55 kW

automaticky kotel tiger final Automatický kotel TIGER vyroben v České Republice se vyznačuje snadnou obsluhou, jednoduchým zapojením, vysokým výkonem a hlavně příznivou cenou. Je určen k ekologickému a úspornému vytápění a to především pro rodinné domy do 200 m2 podlahové plochy, dále pak dvojdomky, firmy, bytovky, ale i dílny.Kotel obsahuje litinové těleso předního českého výrobce, pro spalování se využívá univerzální hořák, který je umístěn v podstavci pod kotlem. Osvědčený podavač spaluje hnědé uhlí 2 (ořech) a dřevěné pelety.Palivo je ze zásobníku do pece dopraveno šnekovým dopravníkem. Pohon šneku zajišťuje zpřevodovaný elektromotor, který je chráněn proti přetížení termopojistkou. Kompletní systém je pak chráněn proti přetopení havarijním termostatem a voskovou zátkou proti zpětnému prohoření do zásobníku. Zásobník má objem 300 litrů, a je možné jej instalovat z pravé či levé strany.Kotel splňuje třídu spalování 3 ČSN EN 303-5. Jeho přednosti jsou především vysoká účinnost a ekologie. Kvalitní litinové těleso zaručí dlouhou životnost. Kotel má velice jednoduché ovládání.

Automatické litinové kotle PANTHER a PANTHER P 20 – 35kW

panther Kotel PANTHER je tvořen z litinového výměníku předního českého výrobce a litinového univerzálního hořáku model 2013, což zaručuje dlouhou životnost kotle s minimální údržbou a náročností na obsluhu. Kotel PANTHER je učen k ekologickému a úspornému vytápění rodinných domů a menších firem s účinností až 86 % a emisní třídou 4. Řada kotlů Panther je vyvinuta na hnědé uhlí ořech 2 a Panther P na dřevěné pelety. Pro spalování jsou v kotlích používány univerzální hořáky – model 2013. Podávání do pece hořáku zajišťuje masivní ocelový šnek z 5 mm oceli a zpřevodovaný elektromotor od předního Německého výrobce, což zajišťuje tichý provoz celého zařízení.Kotel je ovládán nejmodernější řídící jednotkou SPARK, která umožňuje ovládání čerpadel, až 5-ti směšovacích ventilů. Jednotka automaticky ukazuje množství paliva v zásobníku, může být ovládána přes internet a nebo gsm modul. Může také být vybavena dotykovým panelem s vestavěným pokojovým termostatem. Tato jednotka se řadí mezi jednu z nejmodernějších a nejjednodušších na ovládání!

Automatický ocelový kotel GEKON

Automatický ocelový kotel GEKON Ocelový kotel GEKON na tuhá paliva s automatickým řízením a minimálními nároky na obsluhu je určen k ekologickému a úspornému vytápění rodinných domů. Používá se i pro ohřev teplé vody.Základ kotle tvoří svařovaný výměník z 6-ti mm kvalitní oceli. Spalování paliva probíhá v univerzálním hořáku. Podávání do pece hořáku zajišťuje masivní ocelový šnek z 6 mm oceli a elektromotor s převodovkou, který zajišťuje tichý provoz celého zařízení.

Automatický kotel LION

Automatický kotel LION Český kotel LION na tuhá paliva s automatickým řízením a minimálními nároky na obsluhu je určen k ekologickému a úspornému vytápění rodinných domů a středně velkých objektů. Používá se i pro ohřev teplé vody. Základ kotle tvoří kvalitní litinový výměník a spalování paliva probíhá v univerzálním hořáku. Podávání do pece hořáku zajišťuje masivní ocelový šnek z 6 mm oceli a elektromotor s převodovkou, který zajišťuje tichý provoz celého zařízení.

Automatický peletový kotel EMU-PEL

Automatický peletový kotel EMU-PEL Peletový kotel EMU-PEL s automatickým řízením a minimálními nároky na obsluhu je určen k ekologickému a úspornému vytápění rodinných domů a středně velkých objektů. Používá se i pro ohřev teplé vody. Základ kotle tvoří kvalitní litinový výměník a spalování paliva probíhá peletovém hořáku. Hořák má automatické zapalování, automatické čištění hořáku pro bezproblémový provoz a chod kotle s vysokou životností.
Odeslat Poptávku